ייצוג מעסיקים

ברבות השנים פיתחה עורכת הדין שושן ברק ניסיון עתיר במתן ייעוץ שוטף וייצוג משפטי למעסיקים.

בתחום דיני העבודה חלים כל העת שינויים והתפתחויות והמעסיק נתפס כמי שיש לו המשאבים לקבל את המידע הדרוש לו לצורך יצירת יחסי עבודה תקינים, שקופים וחוקיים.

עורכת הדין שושן ברק מייצגת מעסיקים בהסדר בתמורה חודשית, המאפשר להם לקבל מענה קבוע לדילמות שמתעוררות מול העובדים.

צריך לזכור כי האינטרנט והטכנולוגיה מנגישים את המידע לעובדים ולמעסיקים יש צורך להיות מעודכנים וערוכים לכך.

עורכת הדין שושן ברק נותנת מענה אישי ומלא לשאלות וסוגיות יומיומיות במקומות העבודה, באופן שמאפשר למעסיק להגיב בזמן אמת לכל סיטואציה שמתפתחת אל מול העובד.

בית הדין לעבודה דן באלפי תביעות מדי שנה, כאשר רוב רובן של התביעות מוגשות על ידי העובדים וביוזמתם. 

ישנה מודעות רבה בקרב העובדים לכלי של הגשת תביעה כנגד המעסיק ומשרד עורכת הדין שושן ברק דוגל בהטמעת כלים, נהלים וכללים במקום העבודה שהמטרה שלהם היא ליצור שקיפות וודאות בקרב המעסיק ועובדיו ולמנוע ככל הניתן להגעתו של הסכסוך לבית הדין לעבודה.

עורכת הדין שושן ברק משקיעה מאמצים מירביים בהקניית ידע ויישומו בקרב מנהלים במקום העבודה והיא פיתחה במשך השנים מנגנון של הטמעה של הידע באופן ידידותי למשתמש, קצר וממוקד.

השקעה של המעסיק בחינוך מנהליו להתנהלות נכונה, תקינה ומיטבית מול העובד, מקנה בטחון במקום העבודה והחשוב מכל – מונעת סכסוכים משפטיים בעלות כבירה לבית העסק.

כמובן שכאשר המעסיק נקלע לסכסוך משפטי, לעורכת הדין שושן ברק יש ניסיון כביר בייצוג בכל שלבי ניהול התביעה והערעור במידת הצורך. עורכת הדין שושן ברק מכירה את הזירה המשפטית היטב ובתי הדין לעבודה בארץ מהווים עבורה מגרש בו היא מתנהלת במיומנות ובמומחיות.

ייצוג וייעוץ למעסיקים בימינו הינו אתגר קשה ומורכב ועורכת הדין שושן ברק מפצחת את האתגר באמצעות סקרנות, ניסיון רב וירידה לשורשו של הסיפור.

זקוקים לייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ואצור עמכם קשר בהקדם:

Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
Fill out this field
תפריט